خدمات پس از فروش

بخشی از خدمات ما

– اسناد و مدارک: 

وظيفه ی ما سازمان دهی به مراحل ثبت زمين ،اخذ اقامت در ترکيه ، ثبت در شهرداری، باز کردن حساب بانکی ، ثبت آب ، برق ، اينترنت و تلفن به نام شما مي باشد.

– وام بانکی :

شرکت ما قادر است وام بدون بهره به طور مستقيم از شرکت های سازنده به مدت 18 ماه و يا وام 5 ساله با بهره ی 6% در سال را اخذ نمايد.بانک به ازای 50 تا 70% از ارزش ملک ,وام خواهد داد که اين درصد بستگی به مليت درخواست کننده دارد.

– حمل و نقل از/به فرودگاه :

وظيفه ی ما تدارک جهت انتقال شما از/به فرودگاه مي باشد که ديگر شما نگران فراهم کردن وسيله نقليه و هزينه های بالای آن نباشيد.

– خريد لوازم جانبی:

برای خريد لوازم جانبی اعم از مبلمان، وسايل برقی آشپزخانه و کليه مايحتاج منزل مي توانيد با استفاده از نام شرکت ما 5 تا 10% تخفيف بگيريد و همچنين يکی از پرسنل شرکت شما را از ابتدا تا مراحل تحويل همراهی خواهد کرد ،حتی اگر خودتان در ترکيه حضور نداشته باشيد.

– فروش ملک خود:

ما به مشتريان اسبق خود که قصد دارند آپارتمانشان را بفروشند کمک خواهيم کرد تا با بهترين قيمت ملک خود را به فروش برسانند.

– خدمات نظافت :

خدمات نظافتی ما با بهترين سطح سرويس دهی اين امکان رو به شما خواهد داد تا قبل/ بعد از ورودتان به/از ترکيه خانه ی تميز و آماده داشته باشيد.

– بيمه :

ما به شما کمک خواهيم کرد که بيمه ی متناسب با درخواست شما را برای ملک و سلامت فردی خود اخذ کنيد.

– کنترل متناوب ( مراقبت از منزل) :

بنا به درخواست مشتری ما ميتوانيم به وضعيت ملک، در زمان عدم حضور ايشان به طور دوره اي رسيدگی کنيم.

– مراقبت از صحت و سلامت :

ما کمک ميکنيم تا نام و آدرس شما در نزديکترين بيمارستان ثبت شود که در مواقع اضطراری به مشکلاتی مانند زبان ترکی بر نخوريد.

– اجاره اتومبيل:

بنا به درخواست مشتری، ما خودرو مورد نظرتان را از امن ترين و مقرون به صرفه ترين شرکت اجاره اتومبيل، اجاره خواهيم کرد.

 – خدمات اجاره:

اگر يکی از مشتريان ما قصد اجاره خانه خود را داشته باشد ،ما ايشان را در جهت يافتن مشتری مناسب ، نظافت ،تحويل کليد و خدمات درب منزل ياری خواهيم کرد.

– پرداخت قبوض :

ممکن از فردی امکان حضور در ترکيه را در تمامی ماه های سال نداشته باشد، بنابرين پرداخت کليه قبوض و ماليات سالانه يکی ديگر از وظايف ما در جهت آسايش مشتريان خواهد بود.

– تور گشت و گذار :

بنا به درخواست شما ، ما ديدنی ترين مکان های ترکيه را به شما پيشنهاد خواهيم داد و اين امکان را داريم که بليط و پکيج تور شما را از معتبرترين آژانس های مسافرتی فراهم کنيم.

 به طور کلی ما از ضرورت ها و مشکلات خريد ملک در کشور ترکيه برای شما به عنوان يک شخص خارجی کاملاً آگاه هستيم و تمام تلاش خود را خواهيم کرد تا به وظايف خود در بهترين سطح در جهت فراهم نمودن آسايش شما عمل کنيم.

لازم به ذکر است که خدمات ما در حيطه موارد ذکر شده محدود نمي شود و ما در هر زمان آماده به سرويس دهی به شما عزيزان در جهت رضايتتان هستيم.